AR-GE

Ar-ge birimi dünyadaki sektörel trendleri yakından takip etmekle kalmayıp kendi kıstaslarını müşterilerin beğenileriyle ortak bir noktada buluşturur.

İPLİK

Kumaşın ham maddesini oluşturan iplik üretimin temelini oluşturur. Üretimin ilk basamağı olan ipliğin kumaş kalitesindeki önemini bilen Serva Kumaş tedarik ettiği ipliği çeşitli testlerden geçirerek dokumadaki kalite standartlarını yükseltmektedir.

ÇÖZGÜ

Kumaş üretiminin ön hazırlığı olan çözgü iplikten sonraki ikinci aşamadır. Bu aşamada da kaliteyi öncelik ve temel unsur olarak gören Serva Kumaş hatasız çözgü işlemi gerçekleştirebilecek son teknolojik makineler ile hizmet vermektedir.

DOKUMA

İplikteki ve çözgüdeki hassasiyetini dokumada da gösteren Serva Kumaş, yine son teknolojik makinelerle dokuma işlemini gerçekleştirir. Pazarın beklentileri doğrultusunda üretim yaparak ve kalite düzeyini arttırarak sürekli en iyi kumaşları üretmeyi amaçlar. Kaliteyi dokumak Serva Kumaş olarak ilk hedefimizdir.

APRE

Kumaş üretiminin son aşaması olan apre işleminde kumaşa istenilen renk, tuşe ve özel efektlerin kazandırılması sağlanır. İnsan ve çevre sağlığına zarar verilmeden son teknolojinin kullanıldığı bu aşamada da konusunda uzman bir ekiple çalışan Serva Kumaş, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi birinci önceliği kabul etmektedir.